Casting do spektaklu "Rozbitkowie" - Akademia Musicalowa
Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > Casting do spektaklu „Rozbitkowie”

Casting do spektaklu „Rozbitkowie”

Opublikowano: 02 września, 2021

CASTING

 26 września g.10:00-16:00

Aleje Jerozolimskie 123A (Atlas Tower, poziom -1)

 

„ROZBITKOWIE”
Scenariusz i reżyseria: Dominika Łakomska

HISTORIA NASTOLATKÓW, KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ NA WYSPIE PEŁNEJ EMOCJI, RADOŚCI, MUZYKI I SŁOŃCA…
I NIEOCZEKIWANYCH ZWROTÓW AKCJI!

NASZ PROJEKT TO EKSCYTUJĄCA PRZYGODA – WYBIERZ SIĘ Z NAMI NA WYSPĘ, NA KTÓREJ POZNASZ PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY SZUKAJĄ TEGO, CO TY!

 

Spektakl „Rozbitkowie” jest  projektem edukacyjno-artystycznym organizowanym przez szkołę musicalową – Akademia Młodych Talentów.

Poprzednia edycja: spektakl „Metamorfozy”

Zobacz fragmenty spektaklu „Metamorfozy” zrealizowanego w sezonie 2020/2021.

 

Casting do przedstawienia musicalowego- projektu AMT dla młodzieży

Zapraszamy na casting, który odbędzie się w niedzielę 26 września g.10:00-16:00 w naszej lokalizacji w Alejach Jerozolimskich 123A (Atlas Tower, poziom -1).

Projekt kierowany jest do uzdolnionej młodzieży i nastolatków zainteresowanych rozwojem umiejętności scenicznych takich jak aktorstwo, wokal i taniec. Finałem przedsięwzięcia będzie spektakl muzyczny pt. „Rozbitkowie” wystawiony na deskach teatru. Projekt obejmuje serię zajęć artystycznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę pedagogów i artystów scenicznych. W ramach zajęć młodzież rozwijać się będzie pod okiem reżysera, instruktora zajęć teatralnych, choreografów oraz trenerów wokalnych. Inicjatywa kierowana jest do młodzieży i nastolatków, którzy mają na swoim koncie występy na scenie.

Kto może dołączyć do projektu:

  • młodzież i nastolatkowie w wieku 14-20 lat
  • młodzi artyści, którzy mają doświadczenie w co najmniej w jednej z dziedzin: aktorstwo, wokal, taniec
  • osoby pracowite i zaangażowane, zdecydowane do poświęcenia swojego czasu

Przebieg castingu

Casting polegał będzie na indywidualnej prezentacji każdego z uczestników z zakresu piosenki oraz gry aktorskiej. Materiały do przygotowania dla uczestników, zostaną wysłane w odpowiedzi na zgłoszenie udziału w castingu. Z zakresu tańca zostanie przeprowadzona lekcja grupowa prowadzona przez choreografa. Uczestnicy castingu zobowiązani są do wzięcia udziału w rekrutacji z każdej dziedziny (aktorstwo, wokal, taniec).

Do współpracy zaprosimy 15-20 uczestników.

Projekt musicalowy „Rozbitkowie” – sposób pracy

Projekt prowadzony będzie od października 2021 r. do czerwca 2022 r. Spotkania odbywać się będę w weekendy (niedziele) po 6 godzin zajęć w naszej placówce przy ul. Cybernetyki 21 na warszawskim Mokotowie. Finałem przedsięwzięcia będzie spektakl muzyczny wystawiony na deskach teatru. Zajęcia w ramach projektu są odpłatne w kwocie 500 zł miesięcznie.

Casting dla młodzieży – gdzie i kiedy

Termin: niedziela, 26 września w godzinach 10:00-16:00

Lokalizacja: Aleje Jerozolimskie 123A (budynek Atlas Tower, poziom -1)

 

Nasza kadra


Dominika Łakomska – aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa, reżyserka

Znana z pierwszoplanowych ról w serialach „Egzamin z życia”, „Klub Szalonych Dziewic”, „Oko za oko” czy „M jak miłość” i „Pierwsza miłość”.

Zagrała wiele głównych ról w teatrze. Jest związana z Teatrem Rampa, pracowała również w Teatrze Narodowym, Operze Narodowej w Warszawie i Brukseli (wybrane główne role: Zofija w „Damach i huzarach”, Małgorzata w „Mistrzu i Małgorzacie”, Kunegunda w „Kandydzie”, Manuela Frenetico w „Tango Piazzola” i wiele innych).

Jej głos można usłyszeć w kreskówkach (jest mamą Vampiriny i Barbie), filmach (m.in. na Netflixie) i w popularnych grach komputerowych (Wiedźmin, The last of us2, Fortnite, Hearthstone, Returnal…)

 Wyreżyserowała musical w stołecznym teatrze Rampa „Kobiety na skraju załamania nerwowego” według filmu Pedro Almodovara.

Spotkanie z młodymi ludźmi wrażliwymi na sztukę i przywilej uczenia ich to dla niej możliwość przekazywania swojej wiedzy na temat jej pasji: aktorstwa. Uczy jak wykorzystać własne zasoby, emocje i kreatywność w konkretnych zadaniach aktorskich.


Kamila Jarosińska- Aktorka, Coach teatralny i filmowy

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej, Wydziału Aktorskiego Izraelskiej Szkoły Dramatycznej „HaDerech” i rocznego kursu mistrzowskiego „Aktorstwo przed Kamerą” prowadzonego przez Ruth Dytchess w Izraelu.

Od ponad 15-tu lat prowadzi warsztaty z zakresu dramy i improwizacji dla wszystkich grup wiekowych, trenuje studentów szkół artystycznych oraz przygotowuje kandydatów do szkół aktorskich w Polsce i za granicą. Uczy również technik aktorstwa filmowego i prowadzi konsultacje przygotowujące do castingów do filmów, reklam i seriali.

W Akademii Młodych Talentów od 2018 roku jest odpowiedzialna za trening aktorski uczestników warsztatów i projektów, a także za scenariusze i reżyserię spektakli końcowych (“Co chcesz, spełni się” 2019 r., “Na każdą pogodę”, 2021r.)

Ma za sobą udział zarówno w polskich, jak i izraelskich produkcjach filmowych i telewizyjnych ( „Opowieść o miłości i mroku”, reż. Natalie Portman, „The Past Life” reż. Avi Nesher, „The Friendship of the Ring” reż. Arik Lubetzky, a także “Teściowie”, reż. Kuba Michalczuk, “O mnie się nie martw”, “Na Wspólnej”, “Belle Epoque” „W rytmie serca” i inne.) Współpracowała m.in. z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, teatrem „Tzavta” w Tel Avivie i teatrem „Bajt Riszonim” w Giwatajm.

Zawodowo na stałe związana z kolektywem twórczym B.Sides (Stypendium w ramach programu „Patriotyzm jutra” na 2018 rok, spektakl „Tymczasem gdzieś indziej” reż A. Wąsikowska, Poznań 2017 r.). Jako instruktor współpracuje m.in z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Oddział Warszawa, Grupą Taneczną “Keep On Dance”, Stowarzyszeniem “On/Off” i innymi.


Anna Ozner – wokalistka, pedagog, aktorka, kompozytorka i autorka tekstów

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego i Szkoły Muzycznej im. M.Karłowicza w Zielonej Górze w klasie śpiewu solowego.

Zadebiutowała na deskach Teatru Lubuskiego, przez lata związana była ze stołeczną Rampą i chorzowskim Teatrem Rozrywki, grając w spektaklach dramatycznych i musicalach (m.in. główna rola w West Side Story).

Jest laureatką kilkunastu festiwali wokalnych w kraju i za granicą, m.in. Pamiętajmy o Osieckiej, Słowiański Bazar na Białorusi, gdzie reprezentowała Polskę, Europejskiego Festiwalu Duetów Musicalowych „Face to Face” (Grand Prix).

Jest związana współpracą ze sceną kabaretową (Kabaret Moralnego Niepokoju) i rodzimą estradą, towarzysząc wokalistom i aktorom podczas realizacji telewizyjnych (m.in. Festiwal Zaczarowana Piosenka, „Pejzaż bez Ciebie”, „Nie ma jak u mamy”, Festiwal im. Anny German).

Udziela głosu w dubbingu. 5 lat temu wzięła udział w programie The Voice of Poland, krótko potem powstała płyta EP „Gdy popłynę”.

Jako pedagog jest związana z Fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko” i Fundacją „Młodzi Artyści”. Na co dzień prowadzi zajęcia w autorskim Studiu Wokalnym. Prowadzi również warsztaty i festiwale wokalne na terenie całego kraju. Jest autorką piosenek wykonywanych przez dzieci i młodzież podczas konkursów i koncertów.


Anna Malek – wokalistka, songwriterka

Z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka, jednakowoż w życiu zajmuje się śpiewaniem. Komponuje. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Pierwszym owocem tej pracy był singiel „Colorful Revolution”, który ujrzał światło dzienne 12 maja 2019 r.

Ćwierćfinalistka 11 edycji The Voice of Poland. W 2012 roku była uczestniczką programu X Factor (z zespołem Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale. Brała udział w spektaklach w 38 i 39 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu: „Dziubanina” w reżyserii Agaty Dudy – Gracz oraz „Flower Power” w reżyserii Jerzego Bielunasa.

Razem z Opole Gospel Choir wystąpiła wielokrotnie podczas KFPP w Opolu. W spektaklu „Trzej Muszkieterowie” Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zagrała Damę Angielską i śpiewała zbiorówki. Na koniec 2017 roku można ją było usłyszeć i zobaczyć na Rynku we Wrocławiu podczas koncertu„Kolory Radości” natomiast na koniec 2019 roku w Warszawie na sylwestrze transmitowanym w TVN.

 Oprócz solowego materiału jej główne projekty muzyczne to Funky Kleks z wybraną muzyką z wszystkich trzech części Pana Kleksa, „All you have to to is dream Baby” z muzyką z wybranych musicali oraz Tribute to Jackson 5.


Natalia Zalewska – wokalistka, trener wokalny, Artist Manager

Studiowała Wokalistykę Estradową na Łódzkiej Akademii Muzycznej.

W 2020 r. rozpoczęła pracę nad swoim autorskich materiałem muzycznym, który ukarze się pod koniec 2021 r. Od 2019r A&R Manager wytwórni muzycznej Delphy Records, który jest inkubatorem artystycznych dla początkujących wokalistów.

Organizatorka  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 r.

Wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który od 2013 r. reprezentuje na licznych uroczystościach. Laureatka licznych konkursów i festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych.


Piotr Jeznach – choreograf, pedagog, tancerz

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na kierunku Choreografia i Teoria Tańca oraz Podyplomowych Studiów Teorii Tańca, dyplomowany instruktor tańca jazzowego, a także inżynier środowiska.

Tańca współczesnego uczył m.in. w warszawskiej szkole baletowej i białostockiej szkole sztuki tańca. Obecnie wykłada taniec współczesny i plastykę ruchu scenicznego na UMFC w Warszawie.

Występował na deskach teatrów całego kraju. Współpracował z Operą i Filharmonią Podlaska, Warszawską Operą Kameralną, Sceną Relax oraz Teatrem Palladium. Współtworzył choreografię w Teatrze Komedia. Brał udział w programach telewizyjnych You Can Dance – Po Prostu Tańcz (4. edycja, top 4) oraz Got to Dance – Tylko Taniec (1. edycja, z grupą Belong 2 Beat). Występował na trasie koncertowej z Edytą Górniak (trasa koncertowa Love2Love) oraz z Dodą (trasa koncertowa Fly High). Tańczył w najlepszych grupach tanecznych w Polsce, jak Belong 2 Beat oraz Fair Play Kwadrat. Od 2012 roku prowadzi w Warszawie własny zespół tańca modern jazz – FOCUS.


Paweł Tolak- instruktor, choreograf, beatmaker, tancerz

Z tańcem związany jest od 15 roku życia. Początkowo tańczył “breaking”, lecz od 2007 roku związany z takimi stylami jak: hip hop dance, house, locking, urban choreography lub inaczej taniec komercyjny.

Jednym z jego ostatnich sukcesów było prowadzenie zajęć w STUDIO 68 w Londynie, oraz nauka tańca w Los Angeles oraz Nowym Jorku Jego styl ciężko określić, ponieważ czerpie inspirację praktycznie ze wszystkiego. Widać to dokładnie w jego choreografiach. W naukę tańca wkłada wiele serca i pasji.

Szkolił się u takich osób jak: Lyle Beniga, Kyle Hanagami, Brian Green, Henry Link, Lee Daniels, Tony Tzar, Brian Puspos, Vinh Nguen, Pat Cruz, Brian Freedman, Will DaBeast.

Finalista 6 edycji programu TVN – “ You Can Dance – Po Prostu Tańcz”. Finalista programu GOT TO DANCE – z bratem Piotrem. Współzałożyciel studia tańca BROTHERS DANCE STUDIO. Aktor w Teatrze Niewielkim.

Zajęcia z nim to niesamowite doświadczenie i przede wszystkim dobra zabawa, bo takie jest jego motto. Wkłada dużo zaangażowania w swój rozwój szkoląc się u najlepszych choreografów I tancerzy z kraju i ze świata. Prowadził warsztaty w całej Polsce.

Aktualnie trener formacji Urwisy oraz Łobuziary, grup które od kilku lat zdobywają wysokie miejsca na podium.


Zgłoszenia na casting

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: n.zalewska@szkolamusicalowa-amt.pl.

W zgłoszeniu prosimy przekazanie następujących danych:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Telefon kontaktowy ( w przypadku osoby niepełnoletniej do opiekuna prawnego)
  • Adres e-mail
  • Opis dotychczasowych doświadczeń artystycznych

Dołącz do naszej artystycznej rodziny i poczuj się jak zawodowy artysta
Stań na naszej scenie i błyszcz jak gwiazda!

Nasze sukcesy