Agnieszka Gugała – Szczerbicka - nasza kadra - Akademia Musicalowa

Start > Nasza kadra > Taniec > Agnieszka Gugała – Szczerbicka

Agnieszka Gugała – Szczerbicka

Zajęcia: Taniec Agnieszka Gugała – Szczerbicka

Hip-hop, house, videoclip dance, show dance; tancerka, choreograf.

Wieloletnia artystka i instruktor zespołu „Gawęda”, uczestniczka tournee po Australii, absolwentka Szkoły Ogólnoartystycznej (klasa fortepianu), członek grupy V4 Egurrola Dance Studio, choreograf i tancerka stworzonej przez siebie grupy show dance, założycielka i instruktor Studio S. w Sulejówku.

Wieloletni instruktor zajęć tanecznych I muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Tytuł instruktora sportu (specjalność taniec sportowy) uzyskała w zakresie hip-hopu: old school, house, locking, new style (Egurrola Dance Studio, Wyższa Szkoła Turystyki i Sportu).

Swój warsztat instruktorski doskonali uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach: Annual Teacher Workshop (Broadway Dance Center – Nowy Jork), Europejskie Spotkania Taneczne, Dancemania, United Limbs, i innych.
Oprócz swoich specjalności interesuje się również technikami jazzowymi oraz tańcem klasycznym.