Paulina Przestrzelska - nasza kadra - Akademia Musicalowa
Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

Nasza kadra

Start > Nasza kadra > Taniec > Paulina Przestrzelska

Paulina Przestrzelska

Zajęcia: Taniec Paulina Przestrzelska

Zdobywczyni II miejsca w znanym tanecznym show „You Can Dance-Po prostu Tańcz 6”. Tancerka zawodowej grupy „VOLT”. Choreograf programu „Dance, Dance, Dance”. Wykwalifikowany instruktor tańca oraz dyplomowana masażystka.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 10 lat. Początkowo był to taniec nowoczesny. Z czasem próbowała innych stylów i tak pojawił się hip hop. Jej pierwszym trenerem był Wojciech Kuczyński, który od razu zauważył w Paulinie potencjał i otworzył jej drzwi do dalszego rozwoju. Szkoliła się u wielu znakomitych tancerzy zarówno z Polski jak i z zagranicy, takich jak: Diana Matos, Kimberley Taylor, Clara Bajado, Gabriel Francisco, Anthony Kaye, David Azama, Moncell ” Ill Kozby” Durden, Ian Estwood, Blake McGrath i wielu innych. Równocześnie rozwijała się w technice jazzowej pod okiem Pawła Michno.W 2008 roku na jej drodze tanecznej pojawiła się Justyna Lichacy, która stworzyła ekipę „Unique”. Paulina szkoliła się w tej grupie zarówno w hip hopie jak i w housie przez 3 lata. Brała udział w licznych pokazach i spektaklach które wystawiali w teatrach w Białymstoku, Warszawie a nawet w Paryżu.

Obecnie wraz z grupą „VOLT” bierze udział w wielu projektach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia”, Festiwal w Opolu, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Letnia trasa Dwójki”, „Dance, Dance, Dance” i wiele innych. Można ją zobaczyć w różnych teledyskach oraz u boku takich gwiazd jak: Netta Barzilai, Alice Merton, Smith&Thell, Justyna Steczkowska, Groome, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska, Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Viki Gabor. Asystowała przy tworzeniu choreografii na Eurowizję Junior dla Roksany Węgiel, która po raz pierwszy w historii wygrała to wydarzenie.

Poza sceną Paulina uczy w szkołach tańca w Warszawie oraz jeździ po Polsce prowadząc warsztaty taneczne. Jest również instruktorem na rozmaitych obozach tanecznych. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest niezwykle wszechstronną tancerką a jej styl jest płynny i bardzo unikalny.

Nasze sukcesy