Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

Nasza kadra

Start > Nasza kadra > Wokal > Anna Malek

Anna Malek

Zajęcia: Wokal Anna Malek

Wokalistka, songwriterka.

Ćwierćfinalistka 11 edycji The Voice of Poland. W 2012 roku była uczestniczką programu X Factor (z zespołem Soul City). Jej przygoda w programie zakończyła się w ćwierćfinale.

Z wykształcenia wokalistka, aktorka i dziennikarka jednakowoż w życiu zajmuje się śpiewaniem. Komponuje. Jest właśnie na etapie tworzenia autorskiego materiału. Pierwszym owocem tej pracy był singiel „Colorful Revolution”, który ujrzał światło dzienne 12 maja 2019 r.

Brała udział w spektaklach w 38 i 39 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pierwszy to „Dziubanina” w reżyserii Agaty Dudy – Gracz, drugi to „Flower Power” w reżyserii Jerzego Bielunasa. Razem z Opole Gospel Choir wystąpiła wielokrotnie podczas KFPP w Opolu. W spektaklu „Trzej Muszkieterowie” Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zagrała Damę Angielską.  Na koniec 2017 roku można ją było usłyszeć i zobaczyć na Rynku we Wrocławiu podczas koncertu „Kolory Radości” natomiast na koniec 2019 roku w Warszawie na sylwestrze transmitowanym w TVN.

Oprócz solowego materiału jej główne projekty muzyczne to Funky Kleks z wybraną muzyką z wszystkich trzech części Pana Kleksa, „All you have to to is dream Baby” z muzyką z wybranych musicali oraz Tribute to Jackson 5.

Najnowsze wpisy

Nasze sukcesy