Start > Nasza kadra > Wokal > Anna Ozner

Anna Ozner

Zajęcia: Wokal Anna Ozner

Anna Ozner- wokalistka, pedagog, aktorka, kompozytorka i autorka tekstów.Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego i Szkoły Muzycznej im. M.

Karłowicza w Zielonej Górze w klasie śpiewu solowego.

Zadebiutowała na deskach Teatru Lubuskiego, przez lata związana była ze stołeczną Rampą i chorzowskim Teatrem Rozrywki, grając w spektaklach dramatycznych i musicalach (m.in. główna rola w West Side Story).

Jest laureatką kilkunastu festiwali wokalnych w kraju i za granicą, m.in. Pamiętajmy o Osieckiej, Słowiański Bazar na Białorusi, gdzie reprezentowała Polskę, Europejskiego Festiwalu Duetów Musicalowych „Face to Face” (Grand Prix).

Współpracą związana ze sceną kabaretową (Kabaret Moralnego Niepokoju) i rodzimą estradą, towarzysząc wokalistom i aktorom podczas realizacji telewizyjnych (m.in. Festiwal Zaczarowana Piosenka, „Pejzaż bez Ciebie”, „Nie ma jak u mamy”, Festiwal im. Anny German)

Udziela głosu w dubbingu.

5 lat temu wzięła udział w programie The Voice of Poland, krótko potem powstała płyta EP „Gdy popłynę”.

Jako pedagog jest związana z Fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko” i Fundacją „Młodzi Artyści”. Na co dzień prowadzi zajęcia w autorskim Studiu Wokalnym. Prowadzi również warsztaty i festiwale wokalne na terenie całego kraju.

Jest autorką piosenek wykonywanych przez dzieci i młodzież podczas konkursów i koncertów.

Poznaj także