Natalia Zalewska - nasza kadra | Akademia Musicalowa

Natalia Zalewska

Zajęcia: Wokal Natalia Zalewska

Wokalistka sesyjna.

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa.

Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych.

Organizatorka  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza.

Organizatorka Ogólnopolskich Obozów Artystycznych „ECHO”, warsztatów dla wokalistów, koncertów, przedstawień, oraz spotkań kulturalnych.

Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski.

Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali.

W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny w szkołach i przedszkolach prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne