Nabór do grup teatralnych | Akademia Musicalowa
Przedszkole Akademia Młodych Talentów sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > Nabór do grup teatralnych

Nabór do grup teatralnych

Opublikowano: 25 Październik, 2019

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia teatralno-aktorskie w następujących grupach wiekowych:

  • 8 -11 lat (poniedziałki 18.00-19.00), koszt: 130 pln.
    Zajęcia mające na celu rozwijanie wyobraźni, spontaniczności i kreatywności poprzez wykorzystanie gier z zakresu techniki improwizacji.Warsztaty są nastawione na rozwijanie umiejętności aktorskich i wzmacnianie zdolności personalnych, takich jak asertywność i samodzielne myślenie przy użyciu nieinwazyjnych i bezstresowych metod.
  • 12 – 15 lat (środy 18.00-19.00), koszt: 130 pln
    Na warsztatach skupiamy się na pracy nad aktualnymi nurtującymi nas tematami. Będziemy balansować na granicy teatru performansu i instalacji. Nauczymy się różnych technik budowania roli, improwizacji, wzmocnimy kreatywność, pewność siebie oraz umiejętności interpersonalne poprzez działania grupowe. W wyniku wspólnych doświadczeń wypracujemy indywidualne podejście do działań teatralnych.

  • 16 + (poniedziałki 19.00-20.30) – grupa dla kandydatów na studia teatralne, aktorskie; przygotowanie do egzaminów. Koszt 160 pln.Na zajęciach skupiamy się na gromadzeniu, przygotowywaniu i interpretacji tekstów i piosenek potrzebnych do egzaminów do szkoły aktorskiej. Indywidualne podejście, przy jednoczesnej możliwości konfrontacji z innymi uczestnikami grupy.

Prowadzącą jest: –> Kamila Jarosińska

Wszystkie zajęcia odbywają się w lokalizacji przy ulicy Cybernetyki 21.

Zapraszamy do kontaktu:
tel: 602 185 252
biuro@szkolamusicalowa-amt.pl

Najnowsze wpisy

Nasze sukcesy