Aktorstwo musicalowe

Start > Plan zajęć > Aktorstwo musicalowe

Zajęcia z aktorstwa – autorska szkoła musicalowa

Śpiew, taniec, muzyka i zabawa – czy może być lepsza forma na kreatywne spędzanie czasu przez młodych ludzi? W Akademii Młodych Talentów przygotowaliśmy atrakcyjny program zajęć, w którym skupiamy się na wykorzystaniu potencjału młodzieży w kreatywnych projektach scenicznych.
Autorska szkoła musicalowa to miejsce stworzone z pasją i zaangażowaniem. Nasi uczniowie mają szansę na współorganizowanie niesamowitych spektakli i barwnych scenografii. Angażujemy wszystkie zmysły, by pokazać młodym ludziom, że ich praca, determinacja i wytrwałość mają szansę ujrzeć światło dzienne jako wspólny, pełen pasji spektakl, na który czeka się cały rok! Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie, które zestawiamy z zabawą i radością. Swobodna atmosfera to doskonały sposób na spędzanie czasu wolnego młodych artystów, którzy chcą zmierzyć się ze sceną. To wszystko oferujemy im w naszej Akademii Młodych Talentów.
Autorska szkoła musicalowa to kontakt ze światem artystycznym, improwizacja, wyobraźnia i zabawa w jednym. Dzięki wypracowanej przez nas metodzie pracy zarażamy pozytywną energią zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i (czasem zbuntowane) nastolatki. Zajęcia z tańca, śpiewu i aktorstwa pokazują szereg artystycznych możliwości które budują przestrzeń gdzie każdy może rozwinąć swój potencjał i pasję. Trenujemy, podejmujemy artystyczne wyzwania a przy okazji świetnie się razem bawimy! Dla nas najważniejsza jest tożsamość młodych artystów i ich wrażliwość. Każdy uczestnik jest dla nas niezwykle ważny!

Kto może skorzystać z zajęć w autorskiej szkole musicalowej?

W autorskiej szkole musicalowej przygotowaliśmy zajęcia związane z tańcem, elementami aktorstwa, śpiewu oraz współpracy w grupie dla dzieci już od 5 roku życia.
Kreatywne podejście i wytrwałość owocują ambitnymi projektami realizowanymi wspólnie przez uczniów oraz instruktorów. Zarażamy pozytywną energią i pasją. Dążymy do tego, by nasze zajęcia wyzwalały potencjał, rozwijały pasję i przede wszystkim kojarzyły się z zabawą. Rozbudzamy wyobraźnię i kreatywność wśród energicznych i nieśmiałych młodych artystów. Pokazujemy, że wyzwania są istotne dla rozwoju w życiu, tak samo jak akceptacja siebie, odwaga w wyrażaniu własnych pomysłów i dzielenie się nimi, Ćwiczymy w taki sposób, aby opowiadane przez taniec, muzykę, śpiew, aktorstwo historie sprawiały wszystkim nieskrywaną radość.