Półkolonie Letnie z AMT | Akademia Musicalowa

Start > Aktualności > Półkolonie Letnie z AMT

Półkolonie Letnie z AMT

Opublikowano: 15 czerwca, 2020

Serdecznie zapraszamy na Półkolonie Letnie z ,,Akademią Młodych Talentów’’.

Półkolonie z musicalem to świetny sposób na lato w mieście dla dzieci, które zostają w domu.

Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:00 do 18:00.

Zapraszamy na trzy 5 dniowe turnusy do wyboru:

I    13-17.07

II   3-7.08

III    10-14.08

Program półkolonii letnich obejmuje:

• 5 dni inspiracji oraz nauki musical dance, wokalu i aktorstwa
  • 4,5 godz. zajęć artystycznych dziennie (wokal-1,5h, aktorstwo-1,5h, taniec-1,5h)
  • gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu (posiadamy 400 m ogródek)
  • dwie atrakcje poza placówką (trampoliny, kino, papugarnia, itp. – w zależności od dostępności)
  • pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
  • opieka doświadczonych instruktorów

Miejsce:

Akademia Młodych Talentów

ul.Cybernetyki 21

Warszawa, Mokotów

KOSZT 670 zł

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres a.malczyk@szkolamusicalowa-amt.pl

Serdecznie zapraszamy na Półkolonie z ,,Art Terapią”

dla dzieci w wieku od 7-10 lat, w godzinach 8:00 do 18:00

Zapewniamy kameralne grupy do dziesięciu osób. Nasze sale są przestronne, dzięki temu możemy łatwiej zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w bardziej wymagających warunkach sanitarnych.

Turnusy:

I     20 – 24.07

II   17 – 21.08

Program półkolonii obejmuje:

• 5 dni zajęć z zakresu:
  • choreoterapii – Podstawą choreoterapii jest uzewnętrznienie wewnętrznych uczuć, które nie mogą być wyrażone w sposób werbalny, ale mogą być wydobyte za pomocą rytmu i spontanicznego ruchu.
  •  muzykoterapii – Muzykoterapia to najstarsza, a jednocześnie najlepiej rozwinięta forma terapii, w której wykorzystuje się sztukę. Współcześnie muzyka wśród dzieci może być wykorzystywana jako element zajęć edukacyjnych, metoda wszechstronnej oraz wieloaspektowej stymulacji rozwoju. Potrzeby dziecka to zawsze element, który ma wpływ na naturalną formę terapii aktywnej. Muzyka sprawia, że dziecko może uwolnić się od wszelkich zahamowań, ma szansę zapomnieć o trudnościach i skorzystać z muzyki jako środka, który pozwoli uwolnić własne możliwości.
  • zajęć plastyczno – artystycznych
  • 4 godz. zajęć  dziennie
  • gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu (posiadamy 400 m ogródek)
  • jedna atrakcja poza placówką (trampoliny, kino, papugarnia, itp. – w zależności od dostępności)