Zajęcia wokalne dla dorosłych | Akademia Musicalowa
Przedszkole Akademia Młodych Talentów sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > Zajęcia wokalne dla dorosłych

Zajęcia wokalne dla dorosłych

Opublikowano: 18 sierpnia, 2020

Serdecznie zapraszamy na zajęcia wokalne dla dorosłych.

Grupy powstały z myślą o osobach, które są zainteresowane poznaniem i kształceniem technik wokalnych.

NOWA GRUPA – TRWAJĄ ZAPISY

I grupa – zajęcia wokalne/studio – projekt na sezon od listopada 2020 do końca czerwca 2021. Co około trzy miesiące odbywać się będzie nagranie w studio nagrań.

  • Poniedziałek  godz. 19.30 – 21.30

Grupa wokalna adresowana do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne. Uczestnicy warsztatów pracować będą nad poprawną emisją głosu, oddechem, dykcją i artykulacją. Poznają metodę rehabilitacji głosu – Lax Vox. Praca nad wybranym repertuarem pozwoli na rozwijanie słuchu harmonicznego oraz śpiewu w wielogłosie. Podsumowaniem efektów pracy grupy, będzie wejście do profesjonalnego studia muzycznego, gdzie uczestnicy będą mogli nabrać doświadczenia w zakresie nagrania studyjnego.

Zajęcia prowadzi Pani Natalia Zalewska

Wokalistka sesyjna. Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny w szkołach i przedszkolach prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ –  LISTOPAD 2020

Koszt: 200 zł / 1 miesiąc (4 zajęcia)

Lokalizacja:

Akademia Młodych Talentów

ul. Cybernetyki 21

02-667 Warszawa (Mokotów)

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

GRUPA RUSZYŁA WE WRZEŚNIU 2020

II grupa – zajęcia wokalne/studio – projekt na sezon od września 2020 do końca czerwca 2021. Co około trzy miesiące odbywać się będzie nagranie w studio nagrań.

  • Czwartek godz. 19.00 – 21.00

Grupa wokalna adresowana do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne. Uczestnicy warsztatów pracować będą nad poprawną emisją głosu, oddechem, dykcją i artykulacją. Poznają metodę rehabilitacji głosu – Lax Vox. Praca nad wybranym repertuarem pozwoli na rozwijanie słuchu harmonicznego oraz śpiewu w wielogłosie. Podsumowaniem efektów pracy grupy, będzie wejście do profesjonalnego studia muzycznego, gdzie uczestnicy będą mogli nabrać doświadczenia w zakresie nagrania studyjnego.

Zajęcia prowadzi Pani Natalia Zalewska

Wokalistka sesyjna. Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny w szkołach i przedszkolach prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Koszt: 200 zł/ 1 miesiąc ( 4 zajęcia)

Lokalizacja:

Akademia Młodych Talentów

ul. Cybernetyki 21

02-667 Warszawa (Mokotów)

Zapisy prosimy przesyłać na adres mailowy: a.malczyk@szkolamusicalowa-amt.pl z dopiskiem ,,Zajęcia wokalne dla dorosłych” .

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numer grupy ( I lub II).

Nasze sukcesy