Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży | Akademia Musicalowa
Przedszkole Akademia Młodych Talentów sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży

Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży

Opublikowano: 19 sierpnia, 2020

   

Grupy festiwalowo – konkursowe

Stworzona z myślą o dzieciach, które efekty swojej pracy chcą prezentować przed szerszą publicznością na wybranych festiwalach i konkurach wokalnych. Na zajęciach dzieci będą rozwijały umiejętność bezstresowego zachowania się na scenie, prezentacji przed  publicznością, śpiewu w wielogłosie oraz poprawnej emisji głosu, dykcji i artykulacji. Repertuar nad którym będzie pracowała grupa, będzie wybrany zgodnie z regulaminami wybranych festiwali w ciągu całego roku.  Przewidujemy trzy Festiwale w ciągu dwóch semestrów w odstępie czasowym ok. trzy miesiące.

Grupa I – dla dzieci w wieku 8 – 10 lat

  • Wtorek w godz. 18.00 – 19.30

 

Grupa II – dla dzieci w wieku 11 – 13 lat

  • Środa w godz. 18.00 – 19.30

 

Grupa III – dla młodzieży w wieku 14 – 16 lat

  • Poniedziałek w godz. 18.00 – 19. 30

 

 

Zajęcia prowadzi Pani Natalia Zalewska

Wokalistka sesyjna. Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa. Od 2013 r. wokalistka Klubu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, który reprezentuje na konkursach, festiwalach oraz uroczystościach państwowych. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”, dla młodzieży i dorosłych, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku i co roku, cyklicznie się powtarza. Od 2019 roku, współpracuje z wytwórnią muzyczną Dalphy Racords, która jest inkubatorem artystycznym dla wokalistów z całej Polski. Laureatka Ogólnopolskich oraz międzynarodowych Konkursów i Festiwali. W Warszawie pracuje jako instruktor wokalny w szkołach i przedszkolach prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne.

 

Koszt: 140 zł / 1 miesiąc (4 zajęcia)

 

Lokalizacja:

Akademia Młodych Talentów

ul. Cybernetyki 21

02-667 Warszawa (Mokotów)

 

Zapisy prosimy przesyłać na adres mailowy:

a.malczyk@szkolamusicalowa-amt.pl z dopiskiem ,,Zajęcia wokalne dla dzieci” .

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numer grupy ( I , II lub III).

 

 

 

Najnowsze wpisy

Nasze sukcesy