Nabór do warszawskiej szkoły musicalowe - rekrutacja 2018 | Szkoła musicalowa

Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2020/2021

Start > Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2020/2021

Jesienna rekrutacja młodych talentów

Do Akademii Młodych Talentów zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat oraz 8-12 lat zainteresowane tańcem, śpiewem, aktorstwem.

Nabór do placówki AMT przy ul. Cybernetyki 21

Prowadzimy zapisy na zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych w naszej placówce przy ul. Cybernetyki 21 na warszawskim Mokotowie.

Z radością przyjmiemy do naszego grona również te dzieci i młodzież, które do tej pory nie miały doświadczenia oraz kontaktu ze sceną, choreografią czy rozgrzewką wokalną. Dzięki podziałowi nie tylko na wiek, ale również ze względu na poziom zaawansowania, znajdą u nas miejsce zarówno doświadczeni artystycznie kandydaci, ale również początkujący, pełni zapału do pracy i chłonni poszerzania artystycznych umiejętności.

Nabór do placówki AMT przy Al. Jerozolimskich 123a

Możliwe jest także dołączenie do grup kontynuujących naukę w Akademii Młodych Talentów, odbywających zajęcia w placówce przy Al. Jerozolimskich 123a. W takim wypadku zapraszamy na zajęcia próbne, które pomogą określić poziom umiejętności dziecka i dopasować do odpowiedniej grupy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: k.sliwowski@szkolamusicalowa-amt.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

• Imię i nazwisko dziecka
  • Data urodzenia dziecka
  • Dane kontaktowe rodzica
  • Preferowaną placówkę AMT

W przypadku pytań prosimy o kontakt: pod numer telefonu: 602 185 252.

Zapraszamy!