Nabór do warszawskiej szkoły musicalowej - rekrutacja 2021 | Szkoła musicalowa

Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2021/2022

Start > Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2021/2022

Jesienna rekrutacja młodych talentów

Nabór do Akademii Młodych Talentów  odbywa się przez udział w Castingu ( dotyczy placówki przy Al. Jerozolimskich 123A) lub zapisy do grup początkujących ( placówka przy ul.Cybernetyki 21 ).

Nabór do placówki AMT przy ul. Cybernetyki 21

W naszej placówce na warszawskim Mokotowie prowadzimy zapisy na zajęcia  w dwóch grupach wiekowych 5-7 oraz 8-12 lat.

Z radością przyjmiemy do naszego grona również te dzieci i młodzież, które do tej pory nie miały doświadczenia oraz kontaktu ze sceną, choreografią czy rozgrzewką wokalną. Dzięki podziałowi nie tylko na wiek, ale również ze względu na poziom zaawansowania, znajdą u nas miejsce zarówno doświadczeni artystycznie kandydaci, ale również początkujący, pełni zapału do pracy i chłonni poszerzania artystycznych umiejętności.

Nabór do placówki AMT przy Al. Jerozolimskich 123A

Główną formą rekrutacji w placówce przy Al. Jerozolimskich jest CASTING, który odbędzie się 11 września o godzinie 12:00.

Na podstawie wyników CASTINGU określamy możliwość przyłączenia się uczestników rekrutacji do poszczególnych grup wiekowych według zaawansowania.

Placówka przy Al. Jerozolimskich 123A przeznaczona jest głównie dla grup kontynuujących przygodę z musicalem w naszej szkole bądź dla nowych uczniów posiadających już doświadczenie artystyczne lub ponadprzeciętne zdolności artystyczne.

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: n.zalewska@szkolamusicalowa-amt.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

• Imię i nazwisko dziecka
  • Data urodzenia dziecka