Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2018

Start > Nabór do szkoły musicalowej – rekrutacja 2018

Jesienna rekrutacja młodych talentów

Casting do naszej szkoły co roku odbywa się na początku września. Mamy jednak na uwadze, iż zdarzają się sytuacje, kiedy to kandydaci do AMT nie mogą pojawić się w planowanym terminie na przesłuchaniu. W oczekiwaniu na dzieci i młodzież, które chcą rozpocząć swoją przygodę z artystycznymi kierunkami, proponujemy dodatkową możliwość dołączenia do grup.

Nabór do szkoły młodych talentów w Warszawie w roku 2018/2019 wciąż trwa!

Dzieci i młodzież chcące uczestniczyć w dodatkowej rekrutacji powinny zgłosić się do AMT na zajęcia próbne do tylko końca października. Na ich podstawie dokonujemy weryfikacji umiejętności oraz możliwości uczestników, dopasowujemy dzieci i młodzież do najbardziej odpowiedniej im grupy. Możliwe są również migracje między grupami, jednak nie później niż do końca października. W tym sezonie pracować będziemy w 7 grupach – wciąż mamy kilka wolnych miejsc!

Na co zwracamy uwagę podczas zajęć próbnych? Zarówno na wiek, jak i zainteresowania oraz zdolności, predyspozycje i talenty dziecka. Do Akademii Młodych Talentów zapraszamy najmłodszych oraz nastolatków w przedziale wiekowym 5-17 lat zainteresowanych tańcem, śpiewem, aktorstwem. Z radością przyjmiemy do naszego grona również te dzieci i młodzież, które do tej pory nie miały doświadczenia oraz kontaktu ze sceną, choreografią czy rozgrzewką wokalną. Dzięki podziałowi nie tylko na wiek ale również ze względu na poziom zaawansowania znajda u nas miejsce zarówno doświadczeni artystycznie kandydaci ale również początkujący, pełni zapału do pracy i chłonni poszerzania artystycznych umiejętności.

Nabór do szkoły – informacje dotyczące grup

Już od listopada w naszej szkole ruszają próby do spektaklu musicalowego. Odbywać się będą w 7 grupach liczących maksymalnie 20 osób, podzielonych ze względu na wiek i stopień zaawansowania. Finałowy występ, który uczniowie przygotowują wraz z instruktorami jest doskonałym sposobem na oswojenie się ze sceną i publicznością. Nie ma co ukrywać, że to właśnie na finałowy występ czekają wszyscy – uczniowie, instruktorzy oraz oczywiście rodzice.

Rekrutacja do szkoły AMT w Warszawie – liczba miejsc ograniczona!

Rekrutacja dobiegła końca, ale zapraszamy do przesyłania formularza na kolejny sezon. W zgłoszeniu należy uwzględnić imię i nazwisko dziecka, jego datę urodzenia oraz dane kontaktowe opiekunów.

Kolejna możliwość dołączenia do naszej szkoły będzie miała miejsce dopiero we wrześniu 2019 roku.
Zapraszamy do rekrutacji w nowym sezonie 2019.

Zgłoś swoje dziecko!