Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

O szkole

Start > O szkole

Witam w Akademii Młodych Talentów!

Nazywam się Kamil Śliwowski i zapraszam Państwa do szkoły artystycznej pełnej pasji, emocji, zaangażowania i przyjacielskich relacji. Akademia Młodych Talentów powstała z myślą o dzieciach i młodzieży, które chcą kształcić się w kierunkach artystycznych. Moim celem jest profesjonalne przygotowanie merytoryczne, tworzenie możliwości i warunków, które pozwalają młodemu pokoleniu na wyzwolenie swoich emocji, talentów oraz pasji poprzez różne formy artystyczne.

W naszej szkole musicalowej każdy uczeń zapozna się z takimi dziedzinami sztuki jak wokal, taniec, zajęcia aktorskie i teatralne. Musical dance i hip hop zderzają się z takimi technikami tańca jak taniec klasyczny, taniec współczesny czy modern jazz. Dajemy możliwość szerokiego rozwoju także poprzez udział dzieci w zajęciach z rytmiki, dykcji i akrobatyki.

Kadrę reprezentuje zgrany team doświadczonych artystów, którzy poza wiedzą i umiejętnościami estradowymi posiadają również wiedzę i umiejętności w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Wśród naszych instruktorów znajdziemy pedagogów sztuki, aktorów, wokalistów oraz tancerzy, których można zobaczyć na deskach znanych teatrów, scenach muzycznych, ekranach telewizorów czy biorących udział w wielu wydarzeniach artystycznych.

Lubimy udzielać się charytatywnie oraz poszerzać dziecięce horyzonty. W związku z tym wspieramy inicjatywy społeczne poprzez udział naszych uczniów w wydarzeniach kulturalnych, koncertach oraz warsztatach.

Podsumowaniem każdego sezonu jest spektakl wystawiany w formie autorskiego musicalu na deskach teatru. Jest to ogromne przedsięwzięcie, które jest źródłem wielu nowych doświadczeń i pięknych emocji dla naszych uczniów oraz kadry pedagogicznej.

Serdecznie zapraszam!
Kamil Śliwowski