Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > Przedszkole Artystyczne Akademia Młodych Talentów

Przedszkole Artystyczne Akademia Młodych Talentów

Opublikowano: 14 stycznia, 2022

Akademia Młodych Talentów to artystyczne przedszkole stworzone z ogromną troską o najmłodszych. Naszym celem jest wspieranie dzieci w ich codziennym rozwoju. Bogaty program zajęć oraz profesjonalna i zaangażowana kadra, kameralna atmosfera to nasz sposób na kreowanie otwartości i chęci do przyswajania wiedzy oraz nabywania nowych doświadczeń.

Dużym atutem naszego przedszkola jest program zajęć artystycznych, opracowany  na podstawie programu szkoły musicalowej dla dzieci i młodzieży Akademii Młodych Talentów. Wierzymy, że w naszym przedszkolu świetnie odnajdą się dzieci o wszechstronnych zainteresowaniach.

Na podstawie naszego doświadczenia uważamy, że zajęcia artystyczne wpływają na umiejętności potrzebne w każdym środowisku. Uczą relacji w grupie, otwartości, kontaktów międzyludzkich. Budują poczucie własnej wartości i pewności siebie. Uczą wyrażania swoich emocji oraz określania swoich potrzeb.

Zapraszamy do miejsca, gdzie nauka spotyka się z kreatywnością, inspiracją, wyrażaniem emocji oraz tworzeniem pięknych relacji.

Strona internetowa: https://akademiamlodychtalentow.edu.pl

Dyrektor Przedszkola: Pani Katarzyna Kołodziejczyk, nr tel.:  690 252 281