Przedszkole AMT sprawdź Nasz
YouTube sprawdź

Aktualności

Start > Aktualności > „Przypadek? Nie sądzę…” – Spektakl Grupy Projektowej

„Przypadek? Nie sądzę…” – Spektakl Grupy Projektowej

Opublikowano: 24 maja, 2023

 

Opowieść o trudnych życiowych wyborach i związanych z nimi rozterkach.

Nasi bohaterowie podejmują wiele decyzji, których skutki nieraz trudno przewidzieć. Każda z nich to co najmniej dwa warianty dalszych losów bohatera: „co, jeśli się zgodzę?”, „co, jeśli odmówię?”.

Nasz spektakl to historia o odpowiedzialności: ponosisz konsekwencje własnych wyborów, choć nie zawsze sam ich dokonujesz – wpływa na ciebie sytuacja, naciskają na ciebie inni, sugerujesz się presją otoczenia, zwyczajów, schematów, oczekiwań. Możesz je przyjąć lub stawiać im opór – i to tak naprawdę jest twoim wyborem!

Aktorzy mają szansę wyrażenia siebie, ukazania problemów swojego pokolenia, ale także lepszego zrozumienia innych generacji, kolejne sceny bowiem przeniosą nas w różne miejsca i inne czasy.

Zaskakujące będą nie tylko zwroty akcji, ale również zmiany konwencji teatralnych, muzycznych i tanecznych.

W atrakcyjnej, widowiskowej formie opowiemy uniwersalną historię, która rozbawi i da do myślenia, a także rozgrzeje tanecznymi rytmami i poruszy pięknymi melodiami.

Wiecie już, co tu robicie i jak tu trafiliście? Przez przypadek? Nie sądzę!

11 czerwca 14 młodych aktorów podejmie wyzwanie i stanie na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury, aby pokazać jak wybory, których dokonujemy codziennie kształtują nasze życia.